Emre DİVARGörüş 16 Mayıs 2012 09:34

MAĞDURUZ!!!


Olaylar üst üste geliyor bizlerede birşeyler karalayacak malzemeler çıkıyor. Ayhan Kurşun, unutkan'ın 2.skandalı bu sefer hakikaten can sıkıcı oldu. Eleştirirken bile birilerinin! onunda insan olduğu hata yapabileceği hatanın acaba ondamıydı yardımcısı O.Akgönülde'miydi? gibi ortamı yumuşatmaya yönelik çabalarını üzülerek izledik. Zaten TJK TV adı altında yayın yapan ve o kurumda çalışan insanların dahada fazla konuşabilmesi imkansız. O yüzden onlara kızmıyorum. FB TV GS TV BJK TV gibi kanallarda başkanı yönetimi teknik direktörü alınan ve uygulanan kararları birilerinin eleştirememesi ile aynı şeydir.
Şimdi kimse bana ukalaca olayın TJK ile ilgisi yok olay tamamen yok yüksek komiserler kurulu kararı yok alçak komiserler! kurulu kararı demesin lütfen. Tüzük böyle yok tezek! şöylede demesinler. Neymiş yoğun programları varmış neymiş jokeyler bilmem kaç şehirde at biniyorlarmış neymiş yorgun olabiliyorlarmış falan filan. Oldu o zaman bu bahanelerle! sürekli yarışseverin cebinden paraları çalınsın. Yarışseverinde bahanasi çok elektrik faturam kredi kartı ödemem kredi borcum vardı aklım ordaydı 3.ayak 5 numara yerine 4 numara yazmışım bu seferlik idare edin derse ne olacak? Bakınız sorumluluk taşıyan insanlar kısa sürede aynı hatayı 2.kere yapmışsa cezası büyük olmalı öyle 15 gün maksimum 30 gün falan değil oh be adamı tatile göndermek bu ya en fazla para kazanamayacak ama izinli olacak. Farklı analiz programında Ayhan Kurşun Unutkanın kurşunları unutmasından dolayı yaşadığı talihsizlik neticesinde bayıldığı 2 gün rapor aldığı ve at binmeyeceği kesin dille söylendi ama ne gariptirki çeşitli gaz ve motiveler sonucunda Ayhan Kurşun Unutkan kardeşimiz raporu çöpemi attı yoksa rapor almadan aldımı dendi bilmiyoruz aslanlar gibi at biniyordu. Rapor almadı v.s. derken şanssız biçimde atdan düştü ve rapor aldı çok traji komik bir durum oldu. Allahtan sağlığı yerindede birde onu düşünmedik. Her ne olursa olsun ceza başka birşey insan sağlığı başka birşey kısaca garip şeylerin döndüğü zaman dilimleri yaşıyoruz bu aralar. Adanada ışıklar söner yarışlar iptal olur benim bizim tek attığımız at boşa gider Ayhan 2.defa Soyadını unutur bizim paralar boşa gider ne güzel İstanbul ohh.
Birileri eleştirmeyin çözüm üretin diyor. Çözüm üretmek yarışseverin işi değil bu işi organize eden kurumun işidir. EFG başlı başına kanayan yara iken ve çözülemiyorken birde senede 3-4 defa bu eksik fazla kg ile sıkıntı çeker olduk. Yok 1.tartıda o çıkmış yok 2.tartıda şu çıkmış yok su içmiş yok hamburger yemiş bu ne be? Bunlar biz yarışkoyunlarını! şey yani yarışseveri bağlamaz bağlamamalı ama bağlıyor bağlıyacak malisef.
Kimse kendi çapında yok 25 yok 26 yok 30 mayısta yok efendim 33 haziranda! birgün yarış bırakalım görsünler diyede bir çabaya girmesin gereksiz olur. Daha önce denendi başarıya ulaşmadığı defalarca kanıtlandı. Kanımıza işlemiş bu olay (aşk, sevgi, alışkanlık, bağamlılık v.s.) Bakınız yaz ayı geldi maulm iddaa biraz gerileyecek at yarışı ilerleyecek ama bunun kupası var kışı var sevgili yetkililer kurun bir komisyon (çalıştay demeyin bana orda ne şikayet edilse konuşuldu deniyor sadece konuşuldu) hafta sonu kapanın 5 yıldızlı otele 2 yarışsever 2 yarış medyasından yazar 2 jokey (biri apranti biri jokey olmak üzere) 2 antrenör 2 at sahibi 2 seyis 2 menejer 2 YKK üyesi 2 TJK üyesi bu sorunları masaya yatırın ve çözün akşamda masajdı efendim kapalı havuzdu falan takılırsınız.

Artık yeter asla demeyeceğim çünkü yetmeyecek daha bu yazıyı okuyacak herkes okumadan bir sürü mağduriyet daha ortaya çıkacak bunları minimuma indirmeye çalışmak olmalı hedef.

Saygılarımla...


 

Yorumlar

İlgili içerik hakkında yorum girebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye girişi     Üye Ol

İlgili içerik için yorum bulunmamaktadır.