Sanal Altılı Oyunu


Sanal Altılı Oyunu

Oyun kuralları sanal altılı sayfasında detaylı olarak açıklanmaktadır. Oyun süresince kazançlı kuponlar, oyun tahminleri ve bütçe sıralamasındaki oyun liderleri liste şeklinde yayında olacaktır.

Katılım ücretsiz olup tüm üyelerimize açıktır.

Sanal Altılı Oyunu Nedir ?

Sanal Altılı Oyunu, siz yarış severlerin güzel vakit geçirmesi, vazgeçemedikleri bu hobi üzerinde hem kendilerini denemeleri, hem de çevresindekilere tahminsel açıdan yardımcı olabilmeleri adına düzenlenmiş bir çalışmadır.

İştirak eden oyuncuların sınırlı bir sanal bütçe doğrultusunda tahmin vermeleri, bu sayede hem kendi tahmin başarısını tespit etmeleri, hem de başarılarını çevresindekilere gösterebilecekleri bir oyundur.

Belirlenen tarih aralığında düzenlenecek ve bir yarışma formatında sürecek oyunda, katılımcıların tahminlerini gelişi güzel büyük kuponlar ile değil; daha küçük rakamlar ve kişilerin bütçesine uygun yatırılabilir kuponlar çıkartmak için tasarlanmıştır.

Yarışma süresi sonunda, galip gelen (En başarılı) üyemize, oyun öncesinde açıklanacak olan küçük hediyeler verilecektir.

Katılımcılar ile irtibat, sitemizdeki üyelik bilgileri ve e-posta adresleri üzerinden yapılacaktır.

Nasıl Oynanır ? Genel Bilgiler ve Kurallar.

Sitemiz üyeleri (üyelik ücretsizdir) üye girişi yaparak ve üye panelindeki link üzerinden tahmin yaparak oyuna dahil olabilirler. Bu tahmin site üzerinde üyelerimizle paylaşılacaktır. Oyuna katılmak istediğiniz kurgunuzun içeriğimizde yayınlamanız gerekmektedir.

Katılacak olan her iştirakçinin üyelik bilgilerine, oyun başlangıç ve bitiş zamanı arasındaki süre göz önüne alınarak belirlenecek sanal puan, eşit miktarda işlenecektir. Kuponlar üye bilgileri dahilinde bulunan bu puan üzerinden oynanacaktır.

Oyun süresi bitiminde, en az 1 adet başarılı tahminde bulunmak şartı ile, en yüksek puana sahip olan üye kazanmış sayılacaktır.

Oyun süresi bitiminde, hiç bir katılımcı tarafından başarılı tahmin yapılamazsa, oyunun süresi uzatılacaktır. Bu ek süre için, her katılımcıya eşit miktarda ek bütçe de eklenebilir.

Oynanan oyun tutarı, mevcut puanınızdan düşülecektir. Örneğin, 20 liralık oyun oynadığınızda bakiye hanenizden 20 puan eksilir. Her yarış programı için yapabileceğiniz maksimum oyun tahmin tutarının üst limiti, bütçenizdeki mevcut puan kadar olabilecektir. Kazançlı sayılan oyunlardan gelen ikramiye tutarı, yine puan olarak üye hanenize ilave edilecektir. Örnek olarak 450 lira ikramiye veren bir programda, oyuna iştirak bütçeniz 450 puan artacaktır.

Oyun süresi boyunca, tüm programlara iştirak zorunlu değildir. Takip ettiğiniz, beğendiğiniz ya da cazip gördüğünüz programlarda oyuna katılabilir, tersi durumlar halinde iştirakte bulunmayabilirsiniz. Yarışmadaki amaç, oyun süresi sonunda en az 1 adet başarılı tahminde bulunmak şartı ile en yüksek puana sahip olabilmektir. Bütçenizdeki puanınızı ister tek bir programda, isterseniz verilen süre zarfında irili ufaklı değerlendirebilirsiniz. Mevcut puanınız doğrultusunda tahminlerinizi istediğiniz gün için verebilirsiniz.

Bütçesindeki puanı sıfıra düşen üye, yarışma bitimine kadar sanal oyun dahilinde tahmin veremeyecektir.

Oyuna iştirak eden üye, tahmin kuponunda değişiklik yapabilir, ilave ve eksiltme uygulayabilir ya da iptal edebilir. Seçilen program için oyuna katılım veya ilgili değişikliklerin, program başlangıç saatinden 15 dakika öncesine kadar yapılması önerilmektedir. Daha kısa zaman dilimi içinde kalan işlemlere, yarış başlangıç saatine göre çalışan sistem tarafından izin verilmeyebilir.

Oyun süresince üyelerin puanları ve başarı bilgileri yayında olacaktır. Yarışma bitiminde en az bir tahminde başarılı olmuş ve en yüksek bütçeye sahip üye ile irtibat kayıtlı e-posta adresi üzerinden kurulacak ve öncesinde belirtilmiş olan hediye kargo ile teslim edilecektir.

Bu doğrultuda en başarılı üyemiz, hem başarısını kendi arkadaşlarına ve sitemiz takipçilerine kanıtlamış olacak, aynı zamanda oyunumuzun galibi olarak daha önceden belirlenmiş olan ödüle hak kazanacaktır.

Genel hatlarıyla bahsettiğimiz bu oyun, sadece kişilerin tahminlerini yansıtmak ve paylaşımların daha renkli hale gelmesi için tasarlanmış bir çalışmadır. Kesinlikle maddi bir değer taşımamakta ve katılım için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bundan dolayıdır ki, her ne şekilde olursa olsun, oyun sırasında oluşabilecek sorun veya problemlerden dolayı katılımcıların itiraz ve hak talebi olamaz. Üyelik ücretsizdir. Sanal altılı oyununa iştirak için kesinlikle bir ücret talebi olmayacaktır.

Fikir, görüş ve sorularınız için iletisim@sampiyonatlar.com adresine yazabilir, facebook sayfamız üzerinden bilgi alabilirsiniz.

İyi eğlenceler.