Aygırlar 21 Ekim 2011 07:49

UNACCOUNTED FOR


UNNACCOUNTED FOR 1991 Doru
Hara – 1996 USA / 2002 TUR
Cidago – 1,66

Yarış yaşamına 94 yılında başlayan safkan 3 ve 4 yaşlı olarak toplam 17 start almış, 6 birincilik, 4 ikincilik, 2 de üçüncülük elde etmiştir.
Jim Dandy Stakes G2, Whitney Hand G1 önemli birincilikleri olurken, Discovery Hand G3, Jockey Clup Gold Cup G1 ikinciliği ve Breeders Cup Classic G1, Saratoga Cup Listed koşuda üçüncülük elde etmiştir.

Babası Prıvate Account, 6 koşu kazanmıştır. 93 yılında Amerika da lider aygır seçilmiştir.
Annesi Mrs.Jenney 4 koşu kazanmıştır, hara da iki tayı olmuş ikisi de kazanma başarısı göstermiştir.

Aygırımız ünlü Damascus’un torunudur. Yurt dışındaki eşleşmelerinde Raise A Native kan hattı en uyumlusu olarak gözükürken, Deputy Minister, Dixiland Band ve Danzig hattından gelen kısraklar ile de uyum göstermiştir.
Ülkemizde Hyperion hattı ile oldukça yüksek bir verim gözlenmiştir. Dervişağa’yı Surumu kızından vermiştir, Lockton kızından Gazi şampiyonu Mystical Storm’u. Ayrıca Mr.Prospector temsilcileri ile de başarılı olmuştur.

Attacante, Azaraks, Bankroll, Berathan, Buenos Aires, Bullet, Carl Baby, Coconut, Çınarın kızı, Dervişağa, Doğanbey, Dont Stop Me, Double Bonus, Fi fenomoni, Filinta, Gülengül, Kanşav, Ladies First, Lady Liz, Midas Touch, Mystical Storm, My Sea, Only, Parpali, Pasifika, Robredo, Sabin, Tenodos, Teomanbey, Tierra, Tonya, Tough Guy, Uluşef, Uncle Harry, Urfa Lalesi, Yurttay ülkemizde başarılı olmuş yavrularındandır.


Yorumlar

İlgili içerik hakkında yorum girebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye girişi     Üye Ol

İlgili içerik için yorum bulunmamaktadır.