Aygırlar 23 Ekim 2011 14:14

OUT OF CONTROL


OUT OF CONTROL - 2003 - Doru
Hara – 2010 TUR (Cidago – 1,67)
Cape Cross (Ire) - Committal (Usa) / Chief's Crown (Usa) (12.04.2003)

Yarış yaşamına 2006 yılında başlamış olan safkan almış olduğu 25 startta, 7 birincilik, 3 ikincilik, 2 dördüncülük elde etmiştir.
Şartlı ve KV birinciliklerin yanı sıra, G2 Ent.Boğaziçi koşusu ikinciliği önemli başarılarındandır.

Babası, Northern Dancer hattı temsilcilerinden Danzig’in torunu olan Cape Cross, Annesi de yine Danzig temsilcisi Chiefs Crown kızı Committal’dir.
Annesi 6 startta 2 birincilik, 1 ikincilik elde etmiştir.
Babası 19 startta, 5 birincilik, 3 ikincilik, 3 de üçüncülük sahibi olmuş, Lockinge Stakes G1, Celebration Mile G2, Queen Anne Stakes G2 önemli başarılarındandır. Başarıları daha çok orta mesafelerdedir, ama temsilcilerinden özellikle stayer isimler çıkmaktadır.

Babası ve benzeri kan hatlarındaki başarılara göre göz atacak olursak, Turn-to ve Roberto, Persian Bold, Reise A Native – Mr.Prospector, Petition, In Reality ve Northern Dancer temsilcilerinden bazıları’nın aygırımıza uyum sağlama olasılığı yüksektir.
Buna bağlı olarak, Bold Pilot, Bosporus, Cuve, Distant Relative, Luxor, Fantastic Fellow, Kaneko, Karabeyhan, Nurayev, Pardon, Red Bishop, Sadlers Wells, Gone West, Royal Abjar, Woodman, Sri Pekan, Strike The Gold, West By West gibi ülkemizdeki ve diğer adı geçen aygırların kızları ile uyum göstermesi beklenilebilir.
Henüz koşan tayı bulunmamaktadır.


Yorumlar

İlgili içerik hakkında yorum girebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye girişi     Üye Ol

İlgili içerik için yorum bulunmamaktadır.